Grįžti Grįžti

LSP saldainiukai

Festivalis BLIUZO NAKTYS -35% su LSP!

Festivalis “Bliuzo Naktys” – tai seniausias muzikos festivalis Lietuvoje, vykstantis po atviru dangumi vasaros metu. Dažniausiai girdimi gitaros, lūpinės armonikėlės, būgnų, saksafono bei kitų instrumentų garsai bei išskirtinis bliuzo muzikos vokalas traukia festivalio dalyvius bent kartą metuose pasiklausyti tikrų bliuzo garsų, pabūti gamtoje su artimais žmonėmis.

Festivalis GALAPAGAI -35% su LSP!

„Galapagai” – muzikos ir aktyvių pramogų festivalis, kasmet Zaraso ežero saloje buriantis neabejingus gyvai muzikai ir audringam laisvalaikiui, vykstantis nuo 2011 metų.

SKANU NU nuolaidos kodas studentams!

Tai visiškai pridėtinio cukraus neregėję, sveiki ir maistingi rankų darbo skanėstai, gaminami iš natūralių gamtos gėrybių. Kiekvienas rutuliukas sukurtas ir pagamintas mūsų dėl jūsų! Tai gali tapti ne tik sveiku tavo įpočiu, bet ir puikia dovana draugui ar šeimos nariui!

MAXI ir GRAND Caif Cafe kavoms ir Can Can picoms -50%!

Kviečiame užsukti į naujos kartos piceriją CAN CAN! Piceriją, kurioje jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos, piceriją, kurioje visada esi laukiamas. 

O pramerkti akis kviečia Caif Cafe! Tai – visoje Lietuvoje populiarus kavinių tinklas, kur svarbiausia aukščiausios kokybės kava ir šiuolaikiška, tačiau išskirtinai jauki ir neformali aplinka.