Grįžti Grįžti

LSP saldainiukai

-50% MAXI ir GRAND dydžio Can Can picoms ir Caif Cafe karštoms kavoms ir arbatoms!

Kviečiame užsukti į naujos kartos piceriją CAN CAN PIZZA. Piceriją, kurioje jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos, piceriją, kurioje visada esi laukiamas. 

O pramerkti akis kviečia CAIF CAFE! Tai visoje Lietuvoje populiarus kavinių tinklas, kur svarbiausia aukščiausios kokybės kava ir šiuolaikiška, tačiau išskirtinai jauki ir neformali aplinka. 

LOKĖS PĖDOJE Katino dienos - studentams su LSP 40% nuolaida!

Išskirtinis pasiūlymas! LOKĖS PĖDOJE Katino dienos - studentams su LSP 40% nuolaida! DABAR 3 val. pramogų tik 10 € 1 studentui (nepriklausomai nuo grupės dydžio)! Jūsų laukia 6 skirtingo sudėtingumo nuotykių trasos ir 4 laisvieji skrydžiai. Atvykus 5-iese laukia DOVANA - šūvis KATAPULTA.

Specialus pasiūlymas! Siuntas iš LP EXPRESS terminalo į terminalą siųsk PIGIAU.

Iki spalio 31 d. siuntas iš vieno LP EXPRESS terminalo į kitą siųsk net 30% pigiau:

Rugsėjo mėnesio nuolaida Humanitas knygynuose!

Tik su Lietuvos studento pažymėjimu rugsėjo mėnesį - 15% nuolaida VISOMS knygoms anglų kalba bei -10% nuolaida VISOMS knygoms lietuvių kalba*

*Visuose Humanito knygynuose, išskyrus el. knygyną humanitas.lt

 

Su VIADA važiuok dar pigiau! 7 ct/l nuolaida degalams ir dar daugiau.

VIADA - draugiškas studentams, 125 degalinių valdantis degalinių tinklas, siūlantis LSP turėtojams ne tik standartines nuolaidas degalams ar plovyklos paslaugoms, tačiau teikiantis ir ypač patrauklius pasiūlymus!

REVOLUT kortelės atsisiuntimas studentams NEMOKAMAI!

Studente, pats metas išbandyti „Revolut“ ir pasilengvinti sau gyvenimą! „Revolut“ dabar turi specialų pasiūlymą būtent tau! Jei pasinaudosi šiuo pasiūlymu - savo pirmąją „Revolut“ kortelę gausi NEMOKAMAI!

Baseinas GIRSTUTIS laukia studentų!

Šiandien Kauno “Girstučio” baseinas gali didžiuotis būdamas vienas iš didžiausių ir moderniausių sporto kompleksų Lietuvoje. Čia gali rasti savo poreikius atitinkančias treniruotes: jogą, zumbą, kūno dizainą, TRX ir dar daugelį kitų. Po šiuo daugiafunkcinio pastato stogu baseino zonoje yra net 3 baseinai: 50m., 25m. bei pramoginis, nusileidimo kalnelis bei 4 sūkurinės vonios. Mėgstantiems pirties pramogas “Girstučio” baseinas siūlo turkišką, aromaterapinę, infraraudonųjų spindulių ir suomišką pirtis.