Grįžti Grįžti

LSP saldainiukai

Su LSP VICHY pramogos 2 už 1 kainą!

Šaunus pasiūlymas studentams! Net 2 bilietai už 1 kainą „Vichy“ vandens parke pateikus LSP! Ar esi pasiruošęs atitrūkti nuo mokslų ir pasinerti į pramogas? Nepamiršk grupioko, mamos, sesės ar draugo! Ir, žinoma, maudymuko!

Zero Live Show nuolaida studentams!

Patiko kultiniai Emilio Vėlyvio filmai ZERO ir REDIRECTED? Verčiau net neklausk, ar turim tau juodą pasiūlymą. Viskas, ką mylėjai filme – ir dar daugiau! – grįžta su trenksmu analogų neturinčiame šou Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Panevėžyje!  

Su VIADA važiuojam dar pigiau. 7 ct/l nuolaida degalams ir dar daugiau!

VIADA - draugiškas studentams, 123 degalinių valdantis degalinių tinklas, siūlantis LSP turėtojams ne tik standartines nuolaidas degalams ar plovyklos paslaugoms, tačiau teikiantis ir specialius pasiūlymus, organizuojantis Lietuvos studentams patrauklias akcijas.

Akinių rėmeliams -25% nuolaida studentams!

Nuolaidos pateikus Lietuvos studento pažymėjimą:

  • -25% akinių rėmeliams ir saulės akiniams.
  • -15% akinių priežiūros priemonėms ir aksesuarams.
  • -5% Acuvue ir Freshkon vardo kontaktiniams lęšiams ir Avizor vardo kontaktinių lęšių tirpalams.

 

MAXI ir GRAND dydžio Can Can picoms ir Caif Cafe karštoms kavoms net -50%!

Kviečiame užsukti į naujos kartos piceriją CAN CAN PIZZA. Piceriją, kurioje jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalaus ir išskirtinio skonio tradicijos, piceriją, kurioje visada esi laukiamas. 

O pramerkti akis kviečia CAIF CAFE! Tai visoje Lietuvoje populiarus kavinių tinklas, kur svarbiausia aukščiausios kokybės kava ir šiuolaikiška, tačiau išskirtinai jauki ir neformali aplinka. 

Studijuoji Vilniuje? Griebk net 1 Gb/s internetą už studentišką kainą!

Tik studijuojantiems Vilniuje, tik turintiems LSP ir tik patiems gudriausiems skubame pranešti apie išskirtines sąlygas užsisakant intertnetą „Penki“. Pasiūlyme rasi ne tik studentiškas kainas, bet ir studentišką 9 mėnesių sutarties galiojimo laikotarpį. Paskubėk, nes kainos galioja tik iki spalio 31 d.!

HALLOWEEN GRAND CARNIVAL bilietams -30%!

Ruoškite šiurpiausius kostiumus ir geriausius šokių batelius! Baisiausią metų naktį paleisime visus vidinius žvėris ir demonus bei sudrebinsime Profsąjungų rūmų stogus jau penktą kartą vyksiančiu Grand Halloween Carnival. Tai didžiausias Helovino karnavalas Lietuvoje, kuriame privalo būti kiekvienas elektroninės muzikos, šokių ir pragariškų linksmybių mylėtojas. Spalio 31-osios naktį prisikels ne tik dvasios, bet ir Tauro kalnas, kurį sudrebins net 5 muzikos erdvės su nesuvokiama galybe garso, šviesų ir NET 25 užsienio DJ.