Grįžti Grįžti

LSP saldainiukai

HALLOWEEN GRAND CARNIVAL bilietams -25%!

Ypatingas sostinės Tauro kalnas, traukiantis savo paslaptingumu, nuo seno vadinamas Velnio kalnu kvies šiurpiausią metų naktį praleisti kartu – Grand Halloween Carnival renginyje. Spalio 31 d. didžiausias Helovino karnavalas Lietuvoje kvies tą vienintelę naktį metuose tapti tuo, kuo panorėsite.

Tūkstantines minias elektroninės muzikos mylėtojų sutraukiantis Grand Halloween Carnival sugrįžta jau 4 kartą šįmet užkariaudamas dar didesnę erdvę ir plėsdamas muzikinius laukus. Klubinio gyvenimo mylėtojų kraują kaitins būrys profesionalų – apie 10 pasaulinio lygio užsienio DJ'ų bei Lietuvos Techno, Progressive, House, Deep ir kiti muzikos atstovai.

Sutemus Profsąjungų rūmuose prisikels ne tik Drakula, bet ir 2 milžiniškos TECHNO ir HOUSE scenos, stebinančios Lietuvoje dar nematytomis dekoracijomis, o nuo auksčiausios kokybes garso kiekio, lazerių ir šviesų įvairovės trypdami melsimės sienų tvirtybės. Iškėlę rankas į viršų visi kartu laikysime rūmų stogą, kad jo nenuneštų muzikos garsai. 

Karnavalas siūlys pasidaryti šukuosenas, laikinas tatuiruotes bei įsigyti vienetinių dirbinių. Renginyje išalkusius numalšins platus maisto ir gėrimų asortimentas, rinktis iš ko turės ir vegetarai bei veganai, taip pat bus ir zona blaiviesiems.

Suskubkite galvoti ir kurti idėjas karnavalo nakties kostumams jau dabar, o išradingiausi ir daugiausiai Jūsų „patinka“ surinkę Facebook bus apdovanoti vertingais prizais.

 Patys pigiausi -25% bilietai:

Bilietus įsigyk čia:

Daugiau apie renginį: