Grįžti Grįžti

LSP nuolaidų katalogas

Nuolaidų katalogas



Įvairios parduotuvės (49)

Nuo šiol pateikę studento pažymėjimą, galėsite įsigyti kavos už 1 € ir pasistiprinti prancūzišku dešrainiu tik už 1 €! Akcija taikoma Narvesen parduotuvėse su galiojančiu LSP.
Siūlome 10% nuolaidą visoms prekėms su nuolaidos kodu: studentas
Visoms knygoms lietuvių kalba suteikiama 5% nuolaida Visoms knygoms anglų kalba suteikiama 10% nuolaida
8% nuolaida visoms prekėms, išskyrus akcijas, su nuolaidos kodu "STUDENTAS"
8% nuolaida visai produkcijai įvedus nuolaidos kodą "LSP".
Studentams taikoma 25% nuolaida autodetalėms. Raktažodis: "Savas studentas". Studentas registravimosi metu internetinėje parduotuvėje www.savasauto.lt į laukelį "Raktažodis" turi irašyti "Savas studentas" ir tada per 2 val. Bus suteikta nuolaida.
Pateikiame Jums kitas LSP partnerystės programos komandos surastas su LSP taikomas nuolaidas.
20 proc. nuolaida "Adera Style" nenukainuotiems moteriškiems, vyriškiems ir vaikiškiems rūbams, batams ir rankų darbo aksesuarams. Mūsų parduotuvėje Kalvarijų g. 4 Vilniuje (prie Žaliojo tilto, priešais IKI ir kazino "Bumerangas") rasi išskirtinius stilingus daiktus sau ir savo draugams už prieinamą kainą. Parodyk galiojantį LSP ir pasilik pinigų studentiškoms pramogoms! Daugiau specialių pasiūlymų rasi"Adera Style" facebook ir instagram puslapiuose.
10% nuolaidą suvenyrams, verslo dovanoms ir graviravimui
10% nuolaida visam apatiniam trikotažui, suvedus nuolaidos kodą "esustudentas"
El. parduotuvė bestdress.lt siūlo drabužius internetu įsigyti su 10% nuolaida. Įveskite specialų kodą: LSP
Breto.lt - dovanų puslapis, kuriame rasite ne tik geriausias ir praktiškiausias dovanas, bet ir patarimų, ką dovanoti. Įvedus nuolaidos kodą "studentas" suteikiama 32% nuolaida atvirukams.
7% nuolaida visoms grožio prekėms
10% nuolaida populiariems "Pasante" vyriškiems ir moteriškiems prezervatyvams www.condomania.lt, įvedus nuolaidos kodą "STUDENTAS10"
8% nuolaida su LSP visoms prekėms iš CondomShop.lt. Nuolaidos kodas - LSP8.
10% nuolaida "Copy1" suvenyrų gamybai
Kiekvienam studentui - 10% nuolaida visoms e-parduotuvės www.dovanusalis.lt dovanoms! Apmokant užsakymą, įveskite nuolaidos kodą - STUD10.
www.elady.lt - koreguojančio trikotažo ekspertai siūlo studentams - 15% nuolaidą (parodžius LSP parduotuvėje arba suvedus kodą LSP) visam apatiniui trikotažui.
Mūsų el.pardutuvė - www.elady.lt arba Pamėnkalnio g. 5, Vilnius įėjims per MY DAY saloną.
Studentams su LSP suteikiama 1 Eur. nuolaida. Nuolaidos kodas: STUDENT365
Su nuolaidos kodu STUDENTAS erotinių prekių parduotuvėje Malonu.com atliktiems užsakymams bus suteikiama 10% nuolaida (išskyrus jau nukainuotas prekes).
Studentiškas miegas turi būti kaip espresso kavos puodelis – trumpas, bet efektyvus! Patalynę kokybiškam poilsiui padėsime išsirinkti internetinėje parduotuvėje FėjosNamai.lt, o su nuolaidos kodu STUDENTUI suteiksime -10% nuolaidą neakcijiniams patalynės užvalkalams. Visoje Lietuvoje pristatymas nemokamas!
50 Lt (14,48 €) papildoma nuolaida perkant bet kurį nešiojamą kompiuterį arba veidrodinį fotoaparatą
Gėlių salonuose, pateikus LSP, visoms prekėms yra taikoma 10%
7% nuolaida gėlėms, gėlių puokštėms ir dėžutėms su pristatymu Vilniuje ir Vilniaus raj. Gaukite nuolaidą visam pirkinių krepšeliui su nuolaidos kodu "lsp2017".
10% nuolaida gražioms dovanoms el.parduotuvėje - "GraziDovana.lt", įvedus kodą "GerasStudentas".
Grožiobazė.lt - nagų priežiūros ir grožio prekių parduotuvė internete. Visiems turintiems Lietuvos Studento pažymėjimą suteiksime 10 procentų nuolaidą apsipirkti parduotuvėje www.groziobaze.lt. Nuolaidos kodas: 3EGBLT, šį kodą įveskite užakymo metu ir nuolaida bus pritaikyta automatiškai.
Su LSP 5% nuolaida visiems „Mac“ kompiuteriams
Visiems stacionariems „Magnum“ kompiuteriams - 15% nuolaida
Parodyk LSP, gauk 10% nuolaida ir atrask daugiau spalvų savo gyvenime!
Iki 30% nuolaidos studentams beveik 50 „Jauskis savas“ logotipu pažymėtų PPC „Ozas“ parduotuvių.
Įrašyk internetinėje parduotuvėje nuolaidos kodą LSP ir gauk 5% nuolaidą kanceliarinėms ir dailės prekėms!
Prisimink paskutinį egzaminą. Arba koliokviumą. O jei detaliau? Naktis, konspektai, užrašai ir… kava. O jei ją gertum skanią? Prisimink apie mus prieš kitą testą ir pasinaudok 10% nuolaida visam mūsų kavos asortimentui - LsP2015de3. P.s. Nuolaidos nesumuojamos.
5% nuolaida visoms knygoms. Užregistravusiems paskyrą internetiniame knygyne užsakant knygas pakanka nurodyti LSP pažymęjimo numerį arba jei dėl registravimosi iškyla klausimų, galima mums paskambinti arba parašyti el. paštu
Perkant įkroviklį ir suvedus nuolaidos kodą "lsp", studentas gauna 10% nuolaidą.
Visiems laikrodžiams -5% papildoma nuolaida perkant e-parduotuvėje www.laikrodistau.lt ir parduotuvėse "Laiko Linija". E-parduotuvėje panaudokite nuolaidos kuponą, kurio kodas "LSP". Parduotuvese "Laiko Linija" tiesiog parodykite studento pažymėjimą.
7 proc. nuolaida "Dom bow ties" peteliškėms mūsų parduotuvėje Stilių g. 6 Vilniuje. Peteliškes apžiūrėti ir rezervuoti galima ir apsilankius www.lietuviskospeteliskes.lt
Minutepoilsio.lt su LSP suteikia 5% visoms prekėms. Nuolaidos kodas: manpigiau5
Motobay.lt
15% nuolaida visai motociklininkų aprangai. Perkant internetu, laukelyje "Mokėjimo paskitis" įrašykite savo LSP numerį.
Pateikusiems galiojantį studento pažymėjimą visoms prekėms taikoma 7% nuolaida. Šiauliai, PC "Bruklinas".
„Vizija Optika“ yra vienas didžiausių optikos salonų tinklų, kuris jau beveik 20 metų rūpinasi, kad matytumėte geriau. Visapusiškas regėjimo patikrinimas, lęšių parinkimas ir konsultacijos, naujausios rėmelių ir saulės akinių kolekcijos bei profesionalus aptarnavimas leis pasijusti ypatingu mūsų klientu. O studentams su LSP taikoma 15% nuolaida - Kontaktiniams lęšiams - Kontaktinių lęšių priežiūros priemonėms - Akinių rėmeliams gaminantis akinius
-15% nuolaida akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių priežiūros priemonėms bei aksesuarams.
10% nuolaida akinių rėmeliams, saulės akiniams, akinių lęšiams ir kontaktiniams lęšiams. Nuolaidos nesumuojamos.
7% nuolaida visam asortimentui (išskyrus akcijas) su nuolaidos kodu "LSP"
12 € nuolaida kompiuteriams, monitoriams, nešiojamiems kompiuteriams, projektoriams ir spausdintuvams.
Pateikus LSP ŠU studentams bus suteikiama 10 proc. nuolaida, skaitytoms knygoms. Adresas: P. Višinskio g. 39.
Nešiojamųjų kompiuterių parduotuvė "The Notebook Shop" taiko 20% nuolaidą remonto darbams ir 7% nuolaidą aksesuarams. O DELL kompiuterį gali įsigyti 3% pigiau!
10% nuolaida LSP turėtojams tetro.lt e - parduotuvėje. Nuolaidos kodas „LSP“ – prekių sumai iki 20 € Nuolaidos kodas „LSP+20“ – prekių sumai nuo 20 €* *Maksimali nuolaida vienam pirkimui – 2 € ** Atsiimant prekes Vilniuje turėti LSP pažymėjimą
50% nuolaida 5-ių porų pusvilnonių pirštuotų kojinių 296 bei 289 komplektams. Kupono kodas: LSP (suvedame kodą prieš atsiskaitant už prekes, krepšelio skiltyje "kuponai").
10% nuolaida visoms prekėms el. parduotuvėje www.style4u.lt - laukelyje "ĮVESKITE KUPONO NUMERĮ" įvedus "STUDENTAS".
10% nuolaida žūklės reikmenims su LSP.