Grįžti Grįžti

Įmonėms, partneriams

LSP partnerystės programa kviečia įmones susidraugauti su beveik 200 000 studentų, besimokančių Lietuvos aukštosiose mokyklose.

Tikiu, kad tik bendraudami ir bendradarbiaudami galime siekti geriausių rezultatų! Lietuvos studentų sąjungos vardu kviečiu jungtis prie LSP partnerystės programos ir jos pagalba rasti ryšį su akademine bendruomene. Žmonėmis, kurie nuolat domisi, yra pasiryžę veikti ir patirti. Partnerystės galimybes ir pasiūlymus kviečiu aptarti su profesionalia LSP partnerystės programos komanda. 
 Paulius Baltokas, LSS prezidentas 

 

 

 

 

LSP partnerystės programa didžiuojasi turimais partneriais ir džiaugiamės jų atsiliepimais apie mūsų

vykdomą programą bei jos naudą:

       

  • Vien studentais užpildėme klases ir subūrėme naujas. Teko ieškotis didesnių patalpų. Vos spėju atsakyti į visus jų laiškus bei paklausimus. „Šokių akademijos” vadovė Jurgita Česnavičiūtė.
  • Kiekvienas iš mūsų restoranų per savaitę sulaukia daugybės studentų, pasinaudojančių jiems skelbiama nuolaida. Esame labai patenkinti. „McDonald’s” marketingo vadovė Laura Jasėnaitė.
  • Pradėjus bendradarbiauti sulaukėme dar didesnio studentų susidomėjimo, džiaugiamės programos rezultatais ir padidėjusiu mūsų klientų ratu! „Pasaulio lietuvių centro“ vadovas Valdas Kubilius.

 

  • Pajutome ne tik didesnį studentų srautą, bet ir išaugusį pasitikėjimą mūsų įmone ir teikiamomis paslaugomis. Investavome į ateitį ir tuo esame labai patenkinti. Kompiuterių remonto salonų „PC-HELP” vadovas Arnas Grigalevičius.
  • „Vichy” vandens parkas kartu su LSP jau atliko pirmąją akciją. Likom patenkinti darbuotojų operatyvumu ir profesionalumo tiek organizuojant kampaniją, tiek konsultuojantis dėl tolesnių komunikacijos priemonių parinkimo. Akcija vertiname kaip sėkmingą, tiek dėl pačio pasiūlymo aktualumo studentams, tiek dėl kokybiškos duomenų bazės bei darbuotojų kompetencijos. „Vichy vandens parko“ marketingo vadovė Vida Šatūnė
  • Bendradarbiavimu esame tikrai patenkinti. Ypatingai naudą pajutome paruošę „LSP saldainuką“ apie Kalba.lt organizuotą parodą. „Kalba.lt edukacinės rinkos lyderis“ marketingo vadybininkė Skaistė Jasevičiūtė

 

Jei norite bendradarbiauti su LSP partnerystės programa, pateikti savo pasiūlymus studentams, sužinoti apie dalyvavimo programoje sąlygas ir galimybes, rašykite arba skambinkite:

            Paulius Zaleckis         Mindaugas Juodaitis   Milda Pranckevičiūtė
       

Partnerystės programos koordinatoriai

Mobilus: 8 659 06161

El. paštas: nuolaidos@lsp.lt

Skype: lsp.nuolaidu.programa