Grįžti Grįžti

Įmonėms, partneriams

LSP partnerystės programa kviečia įmones susidraugauti su beveik 130 000 studentų, besimokančių Lietuvos aukštosiose mokyklose.

LSP partnerystės programa didžiuojasi turimais partneriais ir džiaugiamės jų atsiliepimais apie mūsų

vykdomą programą bei jos naudą:

       

  • Vien studentais užpildėme klases ir subūrėme naujas. Teko ieškotis didesnių patalpų. Vos spėju atsakyti į visus jų laiškus bei paklausimus. „Šokių akademijos” vadovė Jurgita Česnavičiūtė.
  • Kiekvienas iš mūsų restoranų per savaitę sulaukia daugybės studentų, pasinaudojančių jiems skelbiama nuolaida. Esame labai patenkinti. „McDonald’s” marketingo vadovė Laura Jasėnaitė.
  • Pradėjus bendradarbiauti sulaukėme dar didesnio studentų susidomėjimo, džiaugiamės programos rezultatais ir padidėjusiu mūsų klientų ratu! „Pasaulio lietuvių centro“ vadovas Valdas Kubilius.

 

  • Pajutome ne tik didesnį studentų srautą, bet ir išaugusį pasitikėjimą mūsų įmone ir teikiamomis paslaugomis. Investavome į ateitį ir tuo esame labai patenkinti. Kompiuterių remonto salonų „PC-HELP” vadovas Arnas Grigalevičius.
  • „Vichy” vandens parkas kartu su LSP jau atliko pirmąją akciją. Likom patenkinti darbuotojų operatyvumu ir profesionalumo tiek organizuojant kampaniją, tiek konsultuojantis dėl tolesnių komunikacijos priemonių parinkimo. Akcija vertiname kaip sėkmingą, tiek dėl pačio pasiūlymo aktualumo studentams, tiek dėl kokybiškos duomenų bazės bei darbuotojų kompetencijos. „Vichy vandens parko“ marketingo vadovė Vida Šatūnė
  • Bendradarbiavimu esame tikrai patenkinti. Ypatingai naudą pajutome paruošę „LSP saldainuką“ apie Kalba.lt organizuotą parodą. „Kalba.lt edukacinės rinkos lyderis“ marketingo vadybininkė Skaistė Jasevičiūtė

 

Jei norite bendradarbiauti su LSP partnerystės programa, pateikti savo pasiūlymus studentams, sužinoti apie dalyvavimo programoje sąlygas ir galimybes, rašykite:

El. paštas: nuolaidos@lsp.lt