Grįžti Grįžti

Naujienos

Ministrė A. Pitrėnienė: būtina užtikrinti studentų teisę keisti studijų programą
2016-10-26   Ministrė A. Pitrėnienė: būtina užtikrinti studentų teisę keisti studijų programą

Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė trečiadienį kreipėsi į Seimo Švietimo mokslo ir kultūros komitetą, siūlydama papildyti 2017 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektą nuostata, leidžiančia perskirstyti valstybės biudžeto asignavimus, asmeniui keičiant studijų programą. 

Lietuvos edukologijos universitetas organizuoja taupiausio bendrabučio konkursą
2016-02-04   Lietuvos edukologijos universitetas organizuoja taupiausio bendrabučio konkursą

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) galvoja apie ateitį ir kviečia bendrabučiuose gyvenančius universiteto studentus dalyvauti taupiausio bendrabučio konkurse. Tai naujas konkurso, vykstančio nuo 2013 metų, etapas.

 9 faktai apie “Bado žaidynes
2015-11-23    9 faktai apie “Bado žaidynes" arba modernių laikų "duonos ir žaidimų"

Kartu su didele dalimi žmonių visame pasaulyje nekantriai laukėme lapkričio 20 d., kad pagaliau po 4 metų gautume visus atsakymus. Tikimės, jog antros filmo “Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas” dalies laukei ir tu.

Studento recenzija: Kunigo naudą velniai gaudo!
2015-11-19   Studento recenzija: Kunigo naudą velniai gaudo!

Klasika tapusios Lietuvos rašytojos Žemaitės apsakymas „Kunigo naudą velniai gaudo“ įkvėpė filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ kūrėjus perkelti šią istoriją į kino ekranus. 1903 metais parašyta apysaka, komiškai atgims daugiau nei po 100 metų. 

Išmokyk mane mylėti
2015-10-26   Išmokyk mane mylėti

  „Jis rašė jai. Apie ją. Dėl jos."

Purpurinė kalva
2015-10-22   Purpurinė kalva

Vaiduokliai, mistika, įspūdinga scenografija bei kostiumai, paini siužeto linija  ir puikūs, savo vaidmenims tinkantys aktoriai – tai viskas, ko reikia geram filmui.

Black Mass - Juodosios mišios -
2015-10-22   Black Mass - Juodosios mišios -

Su kriminalinėm dramom yra taip - jei jas mėgsti, tai mėgsti visas, jei šiaip jų nežiūri, tai rasti patinkančią yra gan sunku.

LSP kinas: Tedis 2
2015-07-01   LSP kinas: Tedis 2

Kai Džonas Benetas (Mark Wahlberg), buvo mažas berniukas, jis sugalvojo norą, kad jo meškiukas Tedis (Seth MacFarlane) - atgytų. Šiandien, po 30-ties metų, Tedis vis dar yra nuolatinis Džono kompanijonas, visose gyvenimo situacijose.


 

A. Pitrėnienė: transporto nuolaidas turėtų gauti ir ištęstinių studijų studentai
2015-06-12   A. Pitrėnienė: transporto nuolaidas turėtų gauti ir ištęstinių studijų studentai

Vakar, birželio 11 d., Lietuvos studentų sąjungos (LSS) atstovai susitiko su naujai paskirta Švietimo ir mokslo ministre A. Pitrėniene. Naujajai ministrei studentai įteikė simbolinį studijų programos aprašą, kuriame įvardino juos labiausiai kamuojančias aukštojo mokslo problemas ir palinkėjo ministrei per likusią kadencijos dalį jas aktyviai spręsti. 

1 | 2 | 3 | 4 | 5    Kitas    Paskutinis